Szukaj
Close this search box.

Formularz weryfikacyjny

Wypełnij formularz weryfikacyjny, aby otrzymać dostęp do zawartości premium, weryfikacja jest w pełni darmowa (weryfikację przeprowadzamy ręcznie trwa do 48h). Na jakie benefity możesz liczy posiadając konto na HybrydyElektryki:

  • Znalezienie się na mapie warsztatów po wypełnieniu formularza
  • Dostęp do zaawansowanych instrukcji
  • Lista artykułów (produkty specjalne)
  • Usługi premium
  • Chip Tuning
  • Pomoc zdalna, przez specjalsite od danej marki samochodu (kodowanie, flashowanie, modyfikacja)

Wypełnij wszystkie pola formularza, abyśmy mogli dodać Twój warsztat do mapy, dla użytkowników poziomu 0. Jeśli nie posiadasz warsztatu itp., nie przejmuj się możesz wypełnić formularz pozostawiając pola adresowe puste.

Dołącz do nas!


Oświadczam że zapoznałem się z treścią Polityki Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez HYBRYDYELEKTRYKI Maria Piotrowska z siedzibą w Warszawie, posiadającą NIP: 1133026200 oraz REGON: 387975463. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że podane dane są zgodne z prawdą.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji marketingowych przez firmę HYBRYDYELEKTRYKI Maria Piotrowska z siedzibą w Warszawie, posiadającą NIP: 1133026200 oraz REGON: 387975463. Oferty marketingowe, będą przesyłane droga mailową. Mają cel informacyjny i sprzedażowy.
Ta witryna jest chroniona technologią reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka prywatności i Warunki świadczenia usług.