Szkolenia HybrydyElektryki

Jesteśmy ekspertami w prowadzeniu szkoleń online i stacjonarnie z warsztatami w trakcie trwania szkolenia i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie motoryzacji, jak również specjalizujemy się w pomocy technicznej i realizujemy nową ideę tworzenia sieci współzależnych warsztatów, które same w sobie będą napędzać i realizować nasz innowacyjny projekt wymiany informacji.

Ważne Informacje dotyczące szkoleń

Szkolenia odbywają się w naszej placówce szkoleniowej znajdującej się przy ul. Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki, Rancho pod Bocianem.

Chcesz, wziąć udział w szkoleniu? Wypełnij formularz zgłoszeniowy i czekaj na naszą odpowiedź. Po przejściu procesu weryfikacji i opłaceniu szkolenia, uzyskasz możliwość dołączenia do wąskiego grona specjalistów HybrydyElektryki.

Do zobaczenia.
Zespół, HybrydyElektryki!

Idealnie trafiłeś!

Hybrydyelektryki.pl to najnowocześniejsza firma zajmująca się wprowadzaniem innowacji technicznych, nowych rozwiązań w dziedzinie napraw i diagnostyki oraz szkoleniami na całą Europę.
Nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt do napraw.

Nadchodzące szkolenia i kursy w HybrydyElektryki

Szkolenie z samochodów hybrydowych i elektrycznych (wrzesien - dokładny termin wkrótce)

wrzesień
ul. Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki, Rancho pod Bocianem
Szkolenie - płatne (6 000 zł)

Program szkolenia

Prowadzone przez nas szkolenia obejmują tematykę hybrydowych i elektrycznych układów napędowych. Szkolenie trwa dwa dni – pierwszego dnia wykładana jest teoria, natomiast drugiego przedstawiona jest wiedza praktyczna. W celu przystąpienia do szkolenia należy posiadać uprawnienia elektryczne SEP do 1kV. Można je wykonać we własnym zakresie lub zrobić je u nas przed szkoleniem. Koszt uzyskania certyfikatu i uprawnień SEP do 1kV wynosi od 360 do 500zł w zależności od liczby chętnych, jest możliwość zrobienia ich w trybie online. Uprawnienia te ważne są przez 5 lat.

Program szkolenia obejmuje takie zagadnienia jak:

  • Zasady bezpieczeństwa podczas pracy z pojazdami elektrycznymi i hybrydowymi ze szczególnym uwzględnieniem komponentów układu wysokiego napięcia
  • Koncepcja układu hybrydowego
  • Omówienie najważniejszych komponentów pojazdów elektrycznych i hybrydowych, takich jak układ chłodzenia, akumulator trakcyjny, inwerter, ECU
  • Omówienie technologii akumulatorów i parametrów z nimi związanych, między innymi ładowanie/rozładowanie
  • Testowanie baterii
  • Pomiary rezystancji izolacji
  • Pass thru
  • Procedury powypadkowe wraz z omówieniem przykładów

 

Koszt szkolenie: 6 000 zł + opłata za uprawnienia SEP


Szkolenia odbywają się w "Rancho pod Bocianem" w PrzypkachUZYSKAJ DOFINANSOWANIE NA SZKOLENIE!

Skorzystaj z dofinansowania na nasze szkolenia dzięki Krajowemu Funduszowi Szkoleniowemu. Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) jest
programem Urzędów Pracy, który stanowi część Funduszu Pracy, przeznaczoną na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców, podejmowanego z inicjatywy lub za zgodą pracodawcy. Przede wszystkim, umożliwia to rozwój kompetencji i umiejętności naszych pracowników, co przekłada się na podnoszenie jakości wykonywanej przez nich pracy. Dzięki dofinansowaniu szkoleń przez KFS, obniżamy koszty związane z inwestowaniem w rozwój naszego personelu, co może mieć pozytywny wpływ na budżet firmy. Aby skorzystać z dofinansowania KFS należy w odpowiednim terminie naboru złożyć odpowiednie wnioski. Terminy te wyznaczone są przez urzędy pracy w danym powiecie.

 

Pomagamy w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie. Proces aplikacji do Krajowego Funduszu Szkoleniowego może być skomplikowany i wymagać dokładnego zrozumienia procedur i wymogów. Nasza firma posiada doświadczenie w tym zakresie i jesteśmy gotowi wesprzeć Państwa w każdym kroku aplikacji. Nasz zespół pomoże w wypełnianiu niezbędnej dokumentacji, zapewniając, że wszystkie wymagane informacje są zawarte i poprawnie złożone. 

Galeria zdjęć

Lista zaplanowanych szkoleń w HybrydyElektryki

Przedstawiamy harmonogram szkoleń na rok 2023. Poniżej podane wydarzenia, nie mają jeszcze możliwości zakupu biletów, ta zostanie odblokowana bliżej daty rozpoczęcia szkolenia. W tym momencie zachęcamy do zakupu, najbliższego szkolenia:
„Szkolenie z samochodów hybrydowych i elektrycznych”.