Test Konrada Read More

Diagnostyka Samochodowa w Warszawie

Diagnozujemy i naprawiamy pełną gamę systemów i podzespołów samochodowych, w tym hybrydowe układy napędowe, czujniki kąta skrętu kierownicy, oprogramowanie kąta zerowego osi, system kontroli ciśnienia ogumienia i baterie hybrydowe HV.

Certyfikowany Auto-Elektryk – Warszawa

Nasi mechanicy, auto-elektrycy i inni pracownicy naszego warsztatu samochodowego są profesjonalistami nagrodzeni licznymi certyfikatami, którzy ukończyli specjalistyczne kursy w prestiżowych instytucjach nauczania diagnostyki i naprawy pojazdów takich jak Centrum Szkoleniowe Bosch, Excellence, Achievement & Learning Limited, Akademia Auto Elektro.

Diagnostyka i Naprawa Samochodów Hybrydowych i Elektrycznych w Warszawie

Aby dojechać do naszego głównego warsztatu samochodowego mogą użyć Państwo mapki z serwisu Google pokazującą naszą siedzibę w Warszawie która znajduje się poniżej.

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w naprawie pojazdów hybrydowych i elektrycznych – w tym regeneracją baterii hybrydowych, diagnostyką samochodową, a także mechaniką pojazdową. Dysponujemy na bieżące szkoloną, wykwalifikowaną kadrą pracowników, wyposażonych w profesjonalne narzędzia do diagnostyki i napraw pojazdów.

Czytaj Dalej - Rozwiń